Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/home/adsmembe/domains/adsmember.com/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/themes/default) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/adsmember.com/:/tmp/) in /www/wwwroot/adsmember.com/wp-content/plugins/wpdiscuz/forms/wpdFormAttr/Form.php on line 139According to researches by the adsmember team
едіа вирвали разу олови аціонального анку країни ирила Шевченка, а е спричинило сколови На початку тижня було інтервʼю голови НБУ, в якому він сказав, що вони розглядають теоретичну можливість колись у майбутньому перейти до плаваючого валютного курсу. ільки так евченко казав, а одного слова ро відпускання ривні не уло। ле в ресу омусь разу вирвали контексту очали крутити новину, о ацбанк відпускає курс। е ризвело о спекулятивного сплеску на орному сірому ринках। новину очали розганяти спекулювати. емає ричин вилюватися, а ільше, НБУ увів додаткові регуляції, які овинні обмежити спекуляції। या फिर मेरे पास एक दिन में एक दिन 33-34 रुपये प्रति डॉलर है। араз нічого ундаментального не сталося, але курс підскочив о 38-39 рн/$। ажливо розуміти, о “припущення, о ось буде роблено” में казати, о “НБУ відпустив ривню” – अभी भी है। аразі курс афіксовано, також ацбанк у тницю, 19 травня, увів додаткові регуляції, кі мають сприлти н. ле евний спекулятивний тиск , адже ситуація остатньо итка, – इनवेस्‍टिशिएन्‍सी анкір ергі карі сурска, – मेल खाता है:

पता करें:

#Еспресо #НБУ #курс_валют #курс_долара #СергійФурса спресо в смартфоні –

аш сайт –

फेसबुक –

ट्विटर –

तार –

ідписуйтесь на канал, об авжди ути в курсі одій!

source

Rate us
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
18 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Катя Милая
Катя Милая
1 year ago

БАНКИРЫ СКОРО ЛОПНУТЬ ОБКРАДАЮТЬ
ТЕХ КТО ИХ ЗАЩИЩАЕТ!!
ЭТО ПООСТОЙ НАРОД!??????

Андрій Нагорний
Андрій Нагорний
1 year ago

Дуже гарно нбу поступив із айтішнікам, горіть ви в аду.

Рушниця Паляниця
Рушниця Паляниця
1 year ago

хуже не будет? мы ещё не наприкалывались?

Рушниця Паляниця
Рушниця Паляниця
1 year ago

зеля сколько горя ты принёс нам в дом…..

Серж 1
Серж 1
1 year ago

Кто сел в мерседес в запорожец уже не сядит.

ABC XYZ
ABC XYZ
1 year ago

Ezekiel Foresight: Gog/Magog, Putin/Russia to be destroyed in Middle East.
—Ezekiel 38/39

Zelensky Hindsight: I should have let Gog/Magog, Putin/Russia pass through my nation, peacefully, since they are going to be destroyed in the Middle East, anyway.
—Ezekiel 38/39

Alex Levi
Alex Levi
1 year ago

Смерть російським фашистам! Слава Захисникам України! ??? Слава Україні!!!

Alex K
Alex K
1 year ago

Зеленим "ушльопкам" варто слідкувати "за базаром".

Maximum Kolot
Maximum Kolot
1 year ago

Странно вроди украина победила над росией! А курс ростет а в побижденной стране долор упал ниже плинтуса?

Victor Raf
Victor Raf
1 year ago

Багато хто не перезимує цю зиму, якщо з цінами піде так далі. Старики і біднота таке не переживуть , а в кого ще є там щось в загашнику то на весну вийде голим і босим і голодним.

Pavl
Pavl
1 year ago

С сайта нбу…. кто врет??? Національний банк України з 21 травня 2022 року скасовує обмеження на встановлення курсу, за яким уповноважені установи можуть продавати готівкову іноземну валюту клієнтам. Раніше відповідний курс не мав відхилятися від офіційного більш ніж на 10%.

Також скасовано аналогічні обмеження на встановлення курсу, за яким банки списують з рахунків клієнтів кошти в гривні, якщо клієнти розраховуються гривневими картками за кордоном.

Клиент Магазин
Клиент Магазин
1 year ago

І так в усьому.це ворожий канал.іх мета. Наводити смуту та паніку в країні. В усіх подіях вони шукають грязючку. Головне для них вилити бруд на владу.а ще дивуються чому іх закривають. Ганьба каналу

Ольга Яковенко
Ольга Яковенко
1 year ago

Курс зафіксовано? А ви спробуйте купити долар у банку. Його там немає, тож люди йдуть в обмінник, а там курс злетів у небеса…

David Rockefeller
David Rockefeller
1 year ago

хватит грабить людей которые зарабатывают баксы и тащат их в Украину. перестанут тащить. я лично не меняю по грабительскому офф. курсу уже 3 месяца. меняю по официальному а в Украину уже отправляю грн. На что это влияет? правильно, на то, что в Украине будет меньше $$$ и курс к ним будет еще выше. Не надо этот замкнутый круг запускать. Это петля смерти, кто с криптой связан – на днях уже видел подобное (UST).

Nazarii Holenskiy
Nazarii Holenskiy
1 year ago

А чого ще чекати коли зе і зе-шапіто при владі.

Anatolii Kazmiruk
Anatolii Kazmiruk
1 year ago

Брехун

Poodle Poodle
Poodle Poodle
1 year ago

почему глава централього банка не арестован? это же не законная схема как можно было такое сделать ? получается банк сделал что в польше можно было снять с карточки гривну которую сразу банк переводил в долар по 29 грн а в это же время в Украине курс покупки долара по 36 грн это значит что банда центрального банка меняла гривну на долар в польше через карточку и везла обратно в Украину и продавала по 36 грн кто это сделал ? кто этот гений? где этот остап бэндер ? почему сбу и прокуроры молчат ? тоже в доле ? всем интересно было ?

sfabia1883
sfabia1883
1 year ago

наши бабки самые ушлые

18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x