According to researches by the adsmember team
– जुचे लिबरेट फिएट मरीन (अब काना)-

केएसआईĄŻकी:
– केसीगर्निया गडज़ी कुपिज़ ज़ा क्रिप्टो (हैस्लो 321 क्रिप्टो = 10पीएलएन ऑफ़ ना कोस्ज़ीक।) लिंकी डू गियर। क्रॉपबाइट्स – ज़राबियाज़ डब्ल्यू टीआरएक्स। ग्रा पोडोबना डू हार्वेस्ट मून (एंड्रॉइड/एप्पल/पीसी) UPLAND : Z tego linku dostaniesz 50$ wiecej w UPX za PIERWSZY zakup UPX या Wartości $100

POMOCNE TOOLS (फ्री): मैक्स डेटा (फ्री ट्रायल टूल np ceny do rezerw BTC I Stable) –

भय और लालच –

जानकारी व्हेल (मस्सा ऑब्जर्वोवाक प्रवाह)

Zanim dolaczysz upewnij sie ze masz टेलीग्राम यूजर नेम (दस z @ – प्रोफाइल – उस्ताविएनिया) इनैकेज BOT ciebie nie wprowadzi: POWIADOMIENIA -:

NFT POWIADOMIENIA –

प्रश्नोत्तर – पाइटानिया और ओडपोवियाड्ज़ी और टेम्पट टार्डिंगु

CRYPTO चैट करें – चैट करें या क्रिप्टो करें –

चैट RYNKI – tylko o rynkach tradycyjnych –

TU KUPISZ PIERWSZE KRYPTO ZA PIENIĄDZE (BRAMKI FIAT से CRYPTO): SWISS BORG – Kupisz Tanio Krypto za Gotówke i dostaniesz zdrapke Warta do €100 (Depozyt €100)

क्रिप्टो डॉट कॉम – तू मस्ज़ सेंट्रम ज़ाकुपोवे क्रिप्टो और पाकीत opcji। जेड तेगो लिंकु दोस्तिएज़ $25 . आरईएफ: wgzqxbesym BitPanda -Tu Kupisz Crypto Metale ETF i Akcje। फ़िरमा मा ओड्ज़ियल डब्ल्यू पोल्ससी

****** लिंक मैं GIEŁD करता हूं: KUCION – Gielda do GEMS

बिनेंस – !!नजविक्स्ज़ा !!! क्रिप्टो गिएडा 95% सेटअप (डब्ल्यू जैकी डेजे) रेफ कोड 45639123 ByBit – बार्ड्ज़ो पॉपुलरना गिएडा, नजलेप्सज़ी इंजन डू फ्यूचर्स। Możesz तू tradować z dźwignią x100 रेफरी कोड QXJGY7 Dostaniesz $20 w BTC + inne nagrody do $500 przy odpowiedniej wpłacie। टीवाई और जेए। Rango Exchange Dex i स्वैप w jednym। समस्याग्रस्त z przeniessieniem क्रिप्टो और इनी ब्लोकचियन? वेज्ड्ज़ और रंगो

प्राइम एक्सबीटी – दोस्तिएज़ 50% डू स्वोजेगो डिपोजिटु + कोंकुरसी और बोनसी जेड मोजेगो कमीशन – टायलको जेड तेगो लिंकु ?साइनअप=448874 हस्लो: 321CRYPTOARMY ****** WYKRESY: Tradingview – tutaj nauczysz się jak czytać wykresy cenowe –

Coinigy – tutaj nauczysz się jak czytać wykresy cenowe –

सूचना व्हेल –

****** ROZLICZASZ SIĘ poza Polską? – आप कार्यक्रम को आगे बढ़ाते हैं और इसे देखते हैं $20 zniżki. – जेस्ट डीएलए यूएसडी / यूरो बिटरापोर्ट के लिए – कोड/कुपोन “321 क्रिप्टो” क्रिप्टोनी (डीएलए पीएलएन) – दोस्तोज्ज़ 10% zniżki a drugie 10% idzie na cele chartytatywne co kwartal (+10% dodaje Cryptiony), czyli nasze zrzutki. dla każdego z Polski का मज़ाक उड़ाने के लिए ****** सर्फ़ शार्क – VPN z pełną prywatnością

एनओडी 32 – एंटीवायरस do bezpiecznego tradowania

****** अस्वीकरण (zrzeczenie się odpowiedzialności) adna z infoacji zawartych na 321 क्रिप्टो oraz materiałach przedstawianych na You Tube nie jest “rekomendacją inwestycyjną” ani policeniem। materiałów tych korzystasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że to rynek ma zawsze rację, i to on weryfikuje nasze spojrzenie. Ograniczaj ryzyko w celu ograniczenia strat. Przedstawiony materiał ani w całości ani w części nie stanowi „ rekomendacji” w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005r. ओ ऑब्रोसी इंस्ट्रुमेंटमी finansowymi czy Rozporzadzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. W sprawie nadużyć na rynku (rozporzadzenie w sprawie nadużyć na uchylające 2003) Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporzadzenia Delegowane Komisji (UE) 2017/565 z dnia 25 Kwietnia 2016r। uzupelniajace dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE u o odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunkow prowadzenia działalności przez फर्मी इनवेस्टीसाइजने ऑरज़ पॉज ज़्डेफिनिओवान्च और पॉटरज़ेबी तेज़। नी नालेज़ी गो टेल ट्रैक्टोवाć जाको दोराड्ज़तवा इनवेस्टीसीजनेगो। ज़वार्टे डब्ल्यू सर्विसी ट्रेसी नी स्पेसियाज वाईमोगो स्टावियानीच रेकोमेन्डैकजोम डब्ल्यू रोजुमिएनिउ डब्ल्यू / डब्ल्यू उस्तावी, एम.इन। नी ज़वीराजी कॉन्करेटनेज वाईसेनी adnego इंस्ट्रूमेंटु finansowego, नी opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego।

source

Rate us
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
40 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
machine gun
machine gun
1 month ago

te odcinki oglada sie jak jakis dobry serial ,tam pralka napierdala,tam burek krzyczy a Maciek jak wirtuoz nawija co z gospodarka swiatowa sie dzieje 😀 krolu zloty zyj 100 lat 😀 pozdro

Mic Cza
Mic Cza
1 month ago

Dzieki Macku!

Majster_Kesz
Majster_Kesz
1 month ago

Dzięki za Materiał , Pozdrawiam Hejterów 😀

J. K.
J. K.
1 month ago

Dobra poduszka to podstawa,wtedy człowiek śpi spokojnie i wygodnie. 😄

Mon Sad
Mon Sad
1 month ago

Niestety osobiscie mam zle doswiadczenie nie z bankiem ale z gielda Bitstamp zablokowali mi konto( na szczescie mialam tam nie wiele reszta na ledgerze) rzadaja dokumentow wszystko wyslalam nawet akt sprzedazy mieszkania na duza kwote zeby nie bylo watpliwosci skad mam nadmiar kasy na inwestycjei nic.. robia co chca zaden bank w zyciu mi konta nie zablokowal..wq

Gregory Kackosky
Gregory Kackosky
1 month ago

Pytanie do Slawka. Zakup za krypto 'Dobra' powoduje obowiazek podatkowy wyjscia z krypto tak jak przy powrocie do fiata. Czy bedzie jakies wsparcievraportowe to pliczenia tego i odkladke do urzędu?
Super wywiad!!!

Karol
Karol
1 month ago

Kanglomerat 🙂

Wojtek Jakubowski
Wojtek Jakubowski
1 month ago

Dzięki za materiał 👍

Krypto Techno
Krypto Techno
1 month ago

Jade sobie do pracy i slucham, grubo jest i sie dzieje 🙂

artur sagan
artur sagan
1 month ago

👍👍👍

Adam Wafelski
Adam Wafelski
1 month ago

właśnie, właśnie – będziecie tak samo odcinani jak już zlikwidują fiaty wiec nie czarujcie ludzi

zaZBat Official
zaZBat Official
1 month ago

“Investment is an asset or item that is purchased with the hope that it will generate income or appreciate in the future.”
Buy $Dexa

Jakub
Jakub
1 month ago

Zaraz będzie ciemno…

Sebastian Wojtulek
Sebastian Wojtulek
1 month ago

Jak ktoś jest ciekawy – niech wsadzi nos do kawy😂😂😂

Przemysław Czech
Przemysław Czech
1 month ago

Podsyłam takie info z placu boju :
1. U mnie spółdzielnia posprzedawała sporo ziemi i wyskakują apartamentowce jeden na drugim. Obserwuje w kilku ilość sprzedanych mieszkan i od początku roku nie zniknęło ani jedno a dzisiaj zauważyłem że nic się tam nie dzieje a juz powinni wstawiać okna i ściany zewnętrzne.
2. Moja firma robi części plastikowe dla Volkswagena, skoda, Fiata, audi, bmw. Stellantis przyznał nam 20 milionów euro na rozwój firmy. Rozbidowa narzędziowni i zakup wtryskarek. Kolejny problem to brak wykwalifikowanych pracowników na moją narzędziownie od września przychodzą ludzie beż żadnego doświadczenia ani żadnych uprawnień nawet na suwnice.

Mateo
Mateo
1 month ago

28:16 przepraszam Maciek, to byłem ja.

Jubiler-Impress
Jubiler-Impress
1 month ago

Podoba mi się idea Kanga Pay. Sam szukam dobrego narzędzia, którym mógłbym przyjmować płatności krypto ALE… nie widzę tego obecnie jasno podatkowo. Tzn. Przykładowo: mój klient kupił u mnie towar. Wyszedł z krypto więc musi zapłacić podatek 19%. Ja sprzedałem towar, od którego płacę podatek ok 30%(vat itd) do tego wymieniając to krypto też płacę 19% co praktycznie zjada zysk. Na razie to dobrze wygląda dla US bo może 2 razy skasować podatek.

Jarek Bruszczyński
Jarek Bruszczyński
1 month ago

Pozdro

Cliff Burton
Cliff Burton
1 month ago

inwestycja na najblizsza przyszłość: niezależność energetyczna czyli solar plus bateria, elektryk do solara jak benzyna będzie po 10pln, skrzynki z ziemią na warzywa, na jesień planuję nawieżć fajnej ziemi i posadzić drzewka owocowe. Na razie kury odpadają ale cukier dokupuję bo jak jest cukier i drożdze (wodę mam swoją) to z głodu nie zginę bo na kryzys najlepsza waluta to pół, 0,7 i litr.

Maciej Salbut
Maciej Salbut
1 month ago

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Marcin Koltermann
Marcin Koltermann
1 month ago

Ja jak na ta chwile na potęgę spłacam kredyt konsumencki,chciałem nadwyżki inwestować ale wole wyjść na prosta, pluje sobie w brodę za każdym razem gdy wpłacam kasę do banku na kredyt 🙂 niestety niewiedza bywa okrutna. Mamy poduszkę wiec aż tak złe nie jest. Pozdrawiam i dzięki za wiedzę bo dzięki Tobie i kilku innym youtuberom zrozumiałem ze trzeba się edukować by zrozumieć system.

chcegrubalapa
chcegrubalapa
1 month ago

Amanda warta pozdrowienia 🙂

Mati P
Mati P
1 month ago

Od 10 lat w UK jest coś takiego jak co-owner ship.. mianowicie , jeśli nie stać cię na wkład własny , bądź nie masz większej zdolności to możesz kupić nieruchomość (tylko przy zakupnie pierwszego domu na krechę )na spółkę z państwem np 50/50. Od tego momentu spłacasz krechę z banku (od połowy wartości nieruchomości ) a za drugą połówkę państwa płacisz tzw rent 😅😅(jest on dużo niższy od kredytu który się płaci ale maja prawo go podnieść🙃 ). Jest jeden kurczak jednak … kiedy wartość domu spada dużo to „państwo” może się nie zgodzić na sprzedaż ponieważ traci swoje 50% udziałów i jesteś w du**e ale za to jak wzrasta wartość to przy sprzedaży trzeba zapłacić 50% z zysku plus 50% które „państwo” wsadziło przy zakupie 😉

Wojtek R
Wojtek R
1 month ago

Hejka 😉 pytanie do Kangi……a kto zaplaci te 19% podatku przy wyjsciu do fiatów?
Ps.Panie Maćku….mega filmy….ogladam prawie poltora roku….kazdy!!! 😉 mam tylko jedno zastrzezenie – ODCINKI SA ZA KROTKIE !!!!!!!!!!

Pablo Escobar
Pablo Escobar
1 month ago

Z wlasnego podwórka deweloperskiego (jedno z największych miast w polsce) mali deweloperzy maja duze problemy ktore zamiataja pod dywan, robi sie piramida finansowa, inwestycje X finansują juz pieniedzmi pozyskanymi z inwestycji X+1 (nastepnej) duzo podwykonawcow odmawia wykonywania prac ze wzgledu na nieuregulowane płatności na jednej inwestycji ekipa tynkarzy, od elewacji, hydrauliow, brukarzy zostawili szeregi bo deweloper nie zaplacil. Juz zaczynaja sie schody i tak jak mówisz maciek mini ratki zaczna spirale ktora pociagnie wszystko. Zreszta do mnie schodziarz przyszedl i też miedzy slowami wyczuć sie dalo, ze goni marchewke na kiju..

Boski Adions
Boski Adions
1 month ago

Dawaj Maciek 😉 Byku nasz 😉
dzięki za moc 😉

warsawskier
warsawskier
1 month ago

Pryszcze evergrandowe 🤣🤣🤣

Daniel Wrobel
Daniel Wrobel
1 month ago

Już myślałem że to felek zdziczal jak kuna i zaczął szczekać 🤣

Balian
Balian
1 month ago

Hej grasz csa source? Jaki nik 🙂 zapraszam do grania nuwujka inna piaskownice chetnie pogadam.

Kamas Biuro
Kamas Biuro
1 month ago

Dwie sprawy:
1 kanga podatek przejścia z krypto do fiat – problem??
2 film o metaverse – jak się ma wizja wolnego człowieka do sponsorowania ideologii chowu klatkowego – siedź w domu zamiast jedź na wycieczkę wiem że pewne rzeczy są nie uniknione ale czy słuszne jest przyspieszanie tego etapu do zamykania ludzi w wirtualnym świecie???

Wiesiek Kamiński
Wiesiek Kamiński
1 month ago

Kiedy KANGA zaprzestanie nadużywać prawa i wymagać wzoru podpisu i innych niewymaganych danych wrażliwych takich jak np. wzrost, imiona rodziców, kolor oczu, do weryfikacji użytkownika (KYC) ????????????????????????????????????????????????????????????????

Mr.P Kkk
Mr.P Kkk
1 month ago

Prrryyytt się zesrało słyszeliście?^^ Mega robota pozdro

JagaSeba
JagaSeba
1 month ago

Zajebiste Filmy i Zajebisty Gosc jestes …..

Marcin Żytka
Marcin Żytka
1 month ago

Odnośnie kredytów polecam Ronald Szczepankiewicz – dlaczego mieszkania stanieją.

Rafał Sochacki
Rafał Sochacki
1 month ago

Maciek jak masz problem z sms od banku przy autoryzacji, spróbuj opcje która u mnie pomogła. Musisz być zalogowany w app bankowej przed generowaniem kodu autoryzacji 😁😁.Ja miałem problem z zasilaniem karty crypto,raz był sms raz nie,a od kiedy loguje się w app banku przed operacją działa wszycho 🤯

Jol Jola
Jol Jola
1 month ago

👏👍🌞

KH KH
KH KH
1 month ago

A co z podatkami przy płatności w krypto?

Marcin Żytka
Marcin Żytka
1 month ago

Pies ujada jak Bitcoin spada. Dzięki pozdro

Krush44
Krush44
1 month ago

💥💥💥

Andrzej Wojciechowski
Andrzej Wojciechowski
1 month ago

Super, zapodajesz tematy jak Master.
Pozdro z Gdyni

40
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x